Discussion about this post

User's avatar
Vittore's avatar

Az megvan, Tibor, ugye, hogy a Tisza még nincs kormányon? Akkor tud bármit tenni, ha már kormányzóerő is lesz.

Szanyi Tibor's avatar

A cikkben leírtak erősen feltételezhetők, sőt, magam is ilyesmikre és hasonlókra gondolok - magamtól. Az viszont jobban aggaszt, hogy az említett jelenségek mögött egyetlen valódi hír sincs, vagyis hogy ki, mikor, mit, hova és főleg mennyit. A több száz milliárd forintot vitt ki "valaki valahova valamikor" jellegű közlésekkel nem megyünk sokra, de ennél is jobban aggaszt, hogy nincsenek megtáltosodott informátorok, akikre a cikk is hivatkozik, hogy t.i. majd a kormányváltás után várhatóam megered a nyelvük. Nem értem, hogy nincs egyetlen egy vámtisztviselő sem, aki közölné, hogy márpedig ezt a raklapnyi euróköteget márpedig nem engedi fel semelyik gépre, de a posztján megerősített Varga Mihály sem tesz semmit, pedig ha valaki, ő aztán nagyrészt megakadályozhatná ezeket a műveleteket.

Számomra ebből is látszik, hogy itt nem rendszerváltás, hanem "NERzedékváltás" zajlik.

13 more comments...

No posts

Ready for more?